Nadstandardní přístup v nestandardní době

19. září 2024

V chrudimské porodnici se v letošním roce narodilo už 545 dětí, což při všeobecně klesající porodnosti svědčí o oblíbenosti zařízení mezi nastávajícími maminkami v Pardubickém kraji. Rodinná atmosféra, alternativní možnosti přístupu k porodu a neustálá práce na zvyšování komfortu se letos odrazily například v otevření nového partnerského pokoje. Své první dítě se v Chrudimi rozhodla přivést na svět i Denisa Švandová.

Nadační fond S námi je tu lépe! představil v Orlickoústecké nemocnici nový endoskop i plány do budoucna

17. září 2024

Ve středu 11. září 2024 se v Orlickoústecké nemocnici uskutečnilo setkání zástupců nemocnice, kraje, měst, obcí a příznivců, partnerů i členů Nadačního fondu S námi je tu lépe! za účelem prezentace nově zakoupeného endoskopu pro vyšetření rekta a anu. Vedení nemocnice zároveň zhodnotilo dosavadní úspěchy letošního roku a plán pro další projekt nadačního fondu v roce nadcházejícím.