Lůžková část gynekologického oddělení má kapacitu 19 lůžek a nachází se v 1. patře. Všechny pokoje jsou převážně dvoulůžkové s vlastním sociálním zařízením a TV. Oddělení disponuje 1 nadstandardním pokojem s vlastním sociálním zařízením, ledničkou, TV a rychlovarnou konvicí. Nadstandardní pokoj je nutné si dopředu před hospitalizací zamluvit. Cena se řídí platným ceníkem.

Gynekologické operace a výkony jsou prováděny v 1. patře v rámci centrálních operačních sálů. Sál je vybaven moderním operačním stolem s anesteziologickými přístroji pro kvalitní zajištění všech prováděných výkonů gynekologického oddělení.

 

staniční sestra

Bc. Barbora Strouhalová, Dis.

umístění

hlavní budova, 1. patro

telefon

+420 469 653 011 , +420 469 653 012 (z této linky možnost přepojení k lůžku pacientky)

Informace pro návštěvy

Doporučené návštěvní hodiny pro oddělení gynekologie jsou od pondělí do pátku 15.00–17.00 hodin, o víkendu 13.30–15.30 hodin. Návštěvní hodiny na nadstandardních pokojích jsou každý den od 10.00 do 20.00 hodin. Mimo doporučené časy jsou možné návštěvy po dohodě s ošetřujícím či lékařským personálem. V den operace nejsou návštěvy umožněny.

Nedoporučují se návštěvy s dětmi do 1 roku. Zákaz nošení květin z hygienických důvodů.


Ostatní informace

Na oddělení je k dispozici lednička na potraviny pro pacientky. Wi-Fi je zdarma.

K hospitalizaci si nezapomeňte přinést věci k osobní a hygienické potřebě (toaletní papír, mýdlo, ručník apod.), noční košili, župan, přezůvky. Pro začátek hospitalizace je vhodné si vzít rozpis i léky v originálním balení, které dlouhodobě užíváte. Neberte si s sebou šperky a větší obnos peněz.