Aktuality

Pardubická nemocnice otevírá nový pavilon urgentního příjmu a chirurgických oborů

1. března 2024

Špičkové technologické vybavení, moderní prostředí a velký skok v kvalitě poskytované péče nejen pro krajské město, ale pro celý region. Necelé tři roky po podpisu smlouvy se v Pardubické nemocnici slavnostně otevřel nový pavilon urgentního příjmu a chirurgických oborů. Osmipodlažní budova s heliportem na střeše se stala dominantou nejen areálu Pardubického nemocnice.

Nemocnice se v lednu postupně vrátí do běžného režimu

29. prosince 2023

Všech pět krajských nemocnic se v průběhu ledna postupně vrátí k běžnému režimu. Kolektivní vyjednávání o podobě nové kolektivní smlouvy sice zatím ukončené není, vedení se však podařilo s odborovými organizacemi domluvit na dodatku ke stávající kolektivní smlouvě a zakotvit do vnitřního dokumentu institut 24hodinové přítomnosti na pracovišti, tak jak to vyžaduje novelizovaný zákoník práce.