Vstup do Chrudimské nemocnice je možný pouze hlavním vchodem

17. března 2020
Z rozhodnutí Epidemiologické komise je od středy 18. března až do odvolání možné vstupovat do Chrudimské nemocnice pouze hlavním vchodem. Opatření má zabránit nežádoucímu pohybu potenciálně nakažených osob novým typem koronaviru a také chránit hospitalizované pacienty i personál nemocnice.
Všichni pacienti a jejich doprovod přicházející do Chrudimské nemocnice budou ve vstupní hale kontrolováni – bude jim změřena teplota a posouzen jejich důvod ke vstupu do nemocnice. Vozidlům bude umožněn vjezd zadní vrátnicí z ulice směrem na Vlčnov, příchozí však i přesto musí projít hlavním vstupem. Pacienti s podezřením na nákazu koronavirem budou odesláni na izolované kontaktní místo, kde vyčkají pokynů personálu. Rodičky budou přijaty rovnou do příjmové ambulance. Mapu Chrudimské nemocnice s označením místa hlavního vstupu naleznete níže.