Představenstvo se zabývá vývojem sporu s primářem Liškou

3. září 2014
Představenstvo Chrudimské nemocnice, a. s. se pravidelně zabývá vývojem pracovně právního sporu s MUDr. Františkem Liškou, bývalým primářem nemocnice.

Na svém posledním jednání 1. září vzalo představenstvo Chrudimské nemocnice na vědomí poslední vývoj ve věci pracovně právního sporu s MUDr. Liškou, tak, jak jej ve svém doporučení popsala Advokátní kancelář Jelínek ze dne 13. 8. Představenstvo vzalo také na vědomí dopis této kanceláře adresovaný MUDr. Liškovi jako reakci na předžalobní výzvu. Do třetice také vzalo na vědomí předžalobní výzvu MUDr. Lišky z 25. 8. 2014, adresovanou řediteli Chrudimské nemocnice MUDr. Ningerovi.

Záležitost ohledně sporu s MUDr. Liškou není v kompetenci ředitele MUDr. Ningera, nýbrž v kompetenci představenstva Chrudimské nemocnice, a. s.