Poslední květnový a první červnový víkend bude příjezd do Chrudimské nemocnice možný pouze přes zadní vrátnici

23. května 2019
O víkendech 25. a 26. května a dále 1. a 2. června nebudou moci pacienti a ostatní návštěvníci využít při příjezdu do Chrudimské nemocnice přední vrátnici. Důvodem je plánovaná úprava okružní křižovatky na silnici I/17 u Chrudimské nemocnice a uzavírka ulice Václavská.

Z důvodu úprav a rekonstrukcí v okolí nemocnice nebude umožněn vjezd do nemocnice hlavním vchodem z ulice Václavské (ze strany od Penny marketu), zároveň v těchto termínech nebude možné parkovat na parkovišti před nemocniční lékárnou. „V průběhu dvou následujících víkendů se pacienti a návštěvy dostanou do areálu Chrudimské nemocnice pouze zadní vrátnicí z ulice Vlčnovská,“ upozornil provozně-technický správce Chrudimské nemocnice Jaroslav Čipčala.

S uzavírkou je seznámena i Zdravotnická záchranná služba Pardubického kraje, která bude taktéž využívat vjezdu z ulice Vlčnovské. Vzhledem k omezené kapacitě parkovacích míst v areálu nemocnice doporučujeme, pokud to bude možné, využít městské hromadné dopravy. Přístup pěšky bude k Chrudimské nemocnici umožněn i přes přední vrátnici.