Nový pavilon v Pardubické nemocnici se na jeden den otevře veřejnosti

Nový pavilon v Pardubické nemocnici se na jeden den otevře veřejnosti
14. února 2024
Práce na novém pavilonu urgentního příjmu a chirurgických oborů se blíží ke konci, a ještě před tím, než pavilon začne fungovat naplno v běžném režimu, nabízíme veřejnosti možnost nahlédnout dovnitř při Dni otevřených dveří. Ten se uskuteční v pátek 1. března 2024.

INFO: KAPACITA PROHLÍDEK JE NA OBA DNY UŽ VYČERPANÁ! 

Další registrace a navyšování kapacit už není možné.

 

Chirurgické sály, lůžkové oddělení, intenzivní péče a urgentní příjem, to jsou prostory, kam se mohou registrovaní návštěvníci podívat během komentovaných prohlídek, které se v Pardubické nemocnici uskuteční v pátek 1. března.

Zájemci se musí registrovat prostřednictvím online registračního formuláře, volný pohyb osob nebude po pavilonu možný.

Všechny potřebné informace včetně rezervace místa naleznete ZDE

 

Čas jedné prohlídky je přibližně 50 minut.

 

Více informací o novém pavilonu naleznete ZDE

 

Další aktuality

Běh pro miminka do dlaně

24. dubna 2024

Oddělení intermediární péče o novorozence Pardubické nemocnice se potřetí připojí k charitativní akci neziskové organizace Nedoklubko. Běh a procházka pro Miminka do dlaně podporuje rodiče předčasně narozených dětí na jednotkách intenzivní a intermediární péče 27 českých perinatologických center. Pardubičtí zdravotníci natočili video. Zúčastnit se může i veřejnost. Aktivní účastí v projektu mohou lidé podpořit vybrané perinatologické centrum.

Společné komuniké Pardubického kraje, Nemocnice Pardubického kraj a lékařského odborového klubu

19. dubna 2024

Na základě dohody hejtmana Pardubického kraje Martina Netolického a předsedy Lékařského odborového klubu – Svazu českých lékařů Martina Engela se ve čtvrtek 18. dubna uskutečnilo společné jednání vedení kraje a Nemocnice Pardubického kraje se zástupci LOK jednotlivých nemocnic. V průběhu jednání byly debatovány všechny požadavky lékařů.