Nové číslo časopisu DOTEK je plné příběhů

Nové číslo časopisu DOTEK je plné příběhů
20. srpna 2023
V Nemocnici Pardubického kraje pracuje přes 5 500 zaměstnanců. To je stejný počet příběhů, z nichž ale žádný není stejný. A právě o tom je nové číslo nemocničního časopisu DOTEK. Ten je k dostání v elektronické i tištěné podobě.

Třináct zaměstnanců Nemocnice Pardubického kraje, třináct kolegů, třináct různých příběhů o tom, co je přivedlo do zdravotnictví a jak se jejich obor proměnil od doby, kdy do nemocnice nastupovali. Na stránkách nového čísla DOTEKu tak najdete rozhovory s muži v ošetřovatelství, kterých je, zdá se, čím dál více, ale také rozhovory s lékaři na nejrůznější témata. A nechybí ani aktuální novinky z pěti nemocnic.

Časopis si můžete prohlédnout na tomto odkazu.

Další aktuality

Prosincový provoz v Nemocnici Pardubického kraje – omezení zatím platí

30. listopadu 2023

Navzdory v médiích deklarované názorové shodě mezi premiérem a lékaři v Nemocnici Pardubického kraje zatím omezení v provozu trvají, a to do doby, než dojde k uzavření dohody na celostátní i regionální úrovni. Všem pacientům se za komplikace způsobené turbulentním vývojem situace omlouváme a prosíme je v následujících dnech o trpělivost a pochopení. Konkrétní informace budeme průběžně aktualizovat na webových stránkách jednotlivých nemocnic i prostřednictvím dalších oficiálních komunikačních kanálů.