Nemocnice míří na Den Pardubického kraje

8. června 2023
Nemocnice Pardubického kraje, kterou tvoří Pardubická, Chrudimská, Orlickoústecká, Litomyšlská a Svitavská nemocnice, se bude v pátek 9. června 2023 prezentovat na tradiční akci Den Pardubického kraje.

Do svého stánku na pardubickém Komenského náměstí si od 13 hodin přichystala atraktivní nabídku.

Můžete zde soutěžit o hodnotný dárkový balíček z nemocniční lékárny nebo poznávat předměty, které mají spojitost se zdravotnickým provozem. Zapojte se do nemocničního kvízu a vyhrajte!

Pro nejmenší budou ve stánku Nemocnice Pardubického kraje připraveny domalovánky s doktorem Vlčkem. Tento kreslený kamarád provází dětské pacienty jejich pobytem v nemocnici.

V nemocničním stánku budou k dispozici i různé informační a propagační materiály. Přečtěte si zajímavosti ze všech pěti nemocnic v časopisu Dotek!

To vše a mnohem víc vás čeká ve stánku Nemocnice Pardubického kraje na Dni Pardubického kraje. Ten nabídne zábavu pro každého. Od 13 do 21 hodin se můžete těšit na pestrý program. O hudební produkci se na pardubickém Pernštýnském náměstí postará Banda di feste, Maxíci, enDee, Jakub Smolík i Mňága a Žďorp. Nebude chybět ani slavnostní vyhlášení Regionální potraviny nebo program pro děti na pardubickém zámku, během něhož si budou moci vyzkoušet stará řemesla. Konkrétně práci provazníka, dráteníka či tesaře.

Den Pardubického kraje nabídne i prohlídky krajského úřadu, ukázky práce a techniky hasičů, policie, záchranné služby či celníků, prezentace středních škol, Parádního kraje, Univerzity Pardubice, ale také třeba autogramiády známých sportovců a osobností.